Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Ruszyły nabory w ramach trzech programów stypendialnych Fundacji Fulbrighta

Informujemy o uruchomieniu naborów do trzech programów stypendialnych prowadzonych przez Fundację Fulbrighta:
1. Fulbright Graduate Student Award
2. Fulbright Junior Research Award
3. Fulbright Senior Award

Fulbright Graduate Student Award - to stypendia dla Polaków zainteresowanych rozpoczęciem studiów drugiego i trzeciego stopnia w USA. Stypendium przyznawane jest na pierwszy rok studiów magisterskich, doktoranckich lub innych kończących się uzyskaniem dyplomu (np. Graduate Artist Diploma), z możliwością przedłużenia na kolejny rok.

Przyjmowane są zgłoszenia na wszystkie kierunki studiów z wyłączeniem studiów medycznych wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem, programów LLM oraz MBA. Wyjazd jest możliwy na każdą akredytowaną amerykańską uczelnię wyższą.
Nabór wniosków na rozpoczęcie studiów w roku akademickim 2019-20 trwa od 2 lutego do 27 kwietnia 2018.

Szczegółowe informacje na stronie https://goo.gl/96famy oraz https://www.facebook.com/events/313438749178113Fulbright Junior Research Award
– to stypendia dla studentów studiów doktoranckich w polskich uczelniach, instytucjach badawczych lub innych jednostkach naukowych na wyjazd badawczy do USA. Przyjmowane są zgłoszenia ze wszystkich dziedzin z wyłączeniem projektów wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem.
Nabór wniosków na wyjazd w roku akademickim 2019-20 trwa od 2 lutego do 15 maja 2018.

Szczegółowe informacje na stronie https://goo.gl/gWMmFc oraz https://www.facebook.com/events/331341840687384Fulbright Senior Award
- to stypendia dla pracowników naukowych oraz naukowo-dydaktycznych uczelni, instytutów badawczych, jednostek naukowych PAN, międzynarodowych instytutów naukowych oraz innych jednostek naukowych w Polsce na realizację własnych projektów badawczych w amerykańskich uczelniach, instytutach badawczych non-profit oraz niektórych instytucjach rządowych. Stypendyści, oprócz realizacji projektu badawczego, mogą również prowadzić zajęcia dydaktyczne. Przyjmowane są zgłoszenia ze wszystkich dziedzin z wyłączeniem projektów wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem.
Zachęta do aplikowania kierowana jest przede wszystkim do kandydatów reprezentujących nauki ścisłe, a także specjalizujących się w tematyce bezpieczeństwa w sieci lub edukacji medialnej.
Nabór wniosków na wyjazd w roku akademickim 2019-20 trwa od 1 lutego do 30 maja 2018.

Szczegółowe informacje na stronie https://goo.gl/3Bd6PC oraz https://www.facebook.com/events/153824758525246


 

Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Twitter