WIELKANOC BEZ GRANIC OnLine

W imieniu Instytutu Myśli Schumana zapraszamy do włączenia się w dzieło WIELKANOC BEZ GRANIC OnLine - Spotkaj się z cudzoziemcami przez internet, aby dzielić się polską tradycją Wielkanocy.
Akcja jest kontynuacją Wigilii bez Granic, która została zainicjowana  w 2016 roku. Polega ona również na budowaniu relacji między Polakami a cudzoziemcami studiującymi, pracującymi i mieszkającymi w Polsce. Celem tych działań jest pomoc w procesie stopniowego wrastania danej osoby w kulturę otaczającego ją społeczeństwa, czyli inkulturację.
W tym roku w związku z pandemią koronawirusa i ograniczeniem kontaktów bezpośrednich, organizatorzy zapraszają polskie rodziny do spotkań z cudzoziemcami przez Internet.

Szczegółowe informacje - plik pdf 625 kb

More informations - pdf file 625 kb