Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Zaproszenie do wzięcia udziału w wydarzeniach w ramach Polskiej Szkoły Echokardiografii i Polskiej Szkoły Elektrokardilogii

Polska Szkoła Echokardiografii to projekt naukowo–dydaktyczny obejmujący cykl praktycznych warsztatów oraz konferencji w zakresie echokardiografii klinicznej oferujący najwyższej jakości szkolenia prowadzone przez czołowych krajowych ekspertów w tej dziedzinie.

W dniu 07.04.2018 roku w Hotelu Intercontinental ul. Emilii Plater 49 w Warszawie odbędzie się już VII Forum Naukowe Polskiej Szkoły Echokardiografii-Echokardiografia w wytycznych ESC/PTK adresowane do wszystkich lekarzy zainteresowanych echokardiografią, zarówno lekarzy kardiologów jak i internistów. Dla studentów kierunków medycznych przygotowano specjalną pulę miejsc ze promocyjną opłatą w wysokości 100 PLN przy obecnie regularnej opłacie 390 PLN.

Program konferencji

W ramach projektu o nazwie Polska Szkoła Elektrokardiografii organizowana jest natomiast II Konferencja Naukowa Polskiej Szkoły Elektrokardiografii (PSEKG). Kierownikiem naukowym przedsięwzięcia, które odbędzie się w dniach 23-24.03.2018 r. w Krakowie jest prof. Jacek Lelakowski. Dla studentów kierunków medycznych przygotowano również specjalną pulę miejsc z promocyjną opłatą w wysokości 50 PLN.

Program konferencji

 

Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube