Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Rusza rekrutacja do Collegium Invisibile

Stowarzyszenie Naukowe Collegium Invisibile – najstarsza w Polsce organizacja oferująca indywidualny system kształcenia na zasadzie tutorialu odwołującego się do relacji mistrz – uczeń, informuje, że 1 stycznia 2018 r. rozpoczyna się kolejny nabór do jej struktur.

Collegium Invisibile umożliwia swoim młodym członkom rozwój zainteresowań i podnoszenie poziomu wiedzy poprzez indywidualną współpracę z najwybitniejszymi przedstawicielami polskiej nauki oraz udział w projektach badawczych.

Oferta Collegium skierowana jest do studentów II-III roku studiów pierwszego stopnia, I-II roku drugiego stopnia lub II-VI roku studiów jednolitych.

Zainteresowani członkostwem w Stowarzyszeniu i podjęciem praktycznej nauki u najlepszych uczonych proszeni są o wysłanie formularza aplikacyjnego najpóźniej do 1 marca 2018r. oraz o przesłanie na adres Stowarzyszenia (rekrutacja@ci.edu.pl) pracy pisemnej o charakterze naukowym (objętość do 3500 słów).

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zakwalifikowanymi do drugiego etapu przewidywane są w drugiej połowie kwietnia 2018 r.

Szczegóły dostępne na stronie: http://ci.edu.pl/rekrutacja/

Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube